Czym są wiaty fotowoltaiczne? Łódź

Zadaszenie garażowe - połączenie z fotowoltaiką - Łódź

Skorzystaj teraz z praktycznego rozwiązania - połącz zadaszenie na twój samochód z fotowoltaiką! Pod wiatą fotowoltaiczną Twój samochód będzie w pełni bezpieczny. Twoja rodzina skorzysta na oszczędności miejsca oraz wzrostu cen energii.

Postaw na niezawodne rozwiązania cenione przez inżynierów i architektów w obecnych czasach. Dysponujemy najnowocześniejszymi technologiami w budowie wiat oraz indywidualnym podejściem do klienta.

 

Skontaktuj się

Obalamy mity na temat fotowoltaiki - Łódź

NA TEMAT FOTOWOLTAIKI ISTNIEJE WIELE MITÓW, KTÓRE POWSTRZYMUJĄ KLIENTÓW PRZED DOKONANIEM INWESTYCJI.
W CO NIE WARTO WIERZYĆ:

MIT!

Instalacje fotowoltaiczne są awaryjne.

MIT!

Fotowoltaika jest droga. Inwestycja się nie zwraca.

MIT!

Instalacje fotowoltaiczne powodują pożary.

Jak działa fotowoltaika? Łódź

Energia, która została wyprodukowana w modułach, zostaje przekazana do falownika. Zadaniem falownika jest przekształcenie energii na prąd zmienny, który cechuje się parametrami dostosowanymi do naszych domowych gniazdek. W międzyczasie falownik kontroluje pracę instalacji fotowoltaicznej. Na bieżąco dostosowuje parametry generowanego prądu do parametrów twojego ciepłego domu, a w razie awarii się wyłącza. Monitoruje i analizuje wszystkie użyteczne parametry, które mogą być dla nas potrzebne do analizy działania fotowoltaiki.

Co dzieje się z niewykorzystaną energią z fotowoltaiki? Łódź

Twoje zapotrzebowanie na energię elektryczną może być stosunkowo niskie lub wysokie. W tym przypadku nadmiar energii wytworzony przez naszą "mikroeleketrownię", najczęściej jest przekazywany do sieci elektroenergetycznej. W przypadku, gdy istniejące zapotrzebowanie nie uda się całkowicie pokryć, pozostała różnica energii zostaje wyrównana poprzez pobranie jej z sieci.

Skontaktuj się

Kiedy założyć wiatę fotowoltaiczną - Łódź

Poznaj jej korzyści

1. NISKIE RACHUNKI

Doskonale wiemy jak cieszą dodatkowe środki w portfelu. Dobrze dobrana instalacja fotowoltaiczna pozwala obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%. Wierzymy, że najlepiej wiesz na co można wydać zaoszczędzone w ten sposób pieniądze.

2. ZWROT INWESTYCJI

Instalacja własnej „słonecznej elektrowni” jest przede wszystkim inwestycją. Dzięki pracy instalacji fotowoltaicznej za około 7. Lat zwrócą się poniesione koszty dając nam darmowy prąd przez kolejne dekady.

3. NIEZALEŹNOŚĆ

Niezależność to efekt dojrzałych działań podjętych z myślą o przyszłości. Dzięki własnej instalacji sprawisz, że Ty i Twój dom będziecie niezależni od przyszłych niechybnych podwyżek prądu.

Co nas wyróżnia?

Wiaty fotowoltaiczne dla Twojego domu - Łódź

 • Innowacyjność budowy wiat na drewnie, ze szczelnym dachem (zaleta, nie trzeba budować ich na dachu)
 • Wiaty car porter! ( możliwość parkowania samochodu, nie tracimy miejsca jak w przypadku instalacji gruntowej )
 • Dzięki montażu na wiacie, zamiast pokrycia dachowego, panele są chłodzone i w przypadku gorących dni jest lepsza wydajność niż na instalacjach dachowych, które się grzeje z powodu nagrzewania blachówki dachowej
 • Gwarancja na wiatę ! - 2 lata (gwarancja na panele 25 lat, na falownik 12 lat)
 • Stosujemy najwyższej jakości złącza MC4
 • Krótki czas realizacji - do 2 tygodni
 • Wymiary dostosowujemy na miejscu
 • Monitoring pracy instalacji przez internet (aplikacja internetowa dla klienta)

Skontaktuj się

Krok po kroku jak pracujemy - instalacja wiaty fotowoltaicznej - Łódź

Informacje o transporcie i montażu wiaty fotowoltaicznej - Łódź

 • Konsultacja (ustalenie miejsca, przesłanie przykładowych projektów wiat, kalkulacja wydajności co do zużycia energii prądu, dopasowanie wymiarów do potrzeb klienta)
 • Wycena bez ukrytych kosztów, (montaż wiaty, montaż paneli, montaż falownika, montaż skrzynki zabezpieczającej, wykonanie uziemienia, transport, uruchomienie i zgłoszenie do zakładu energetycznego)
 • Zawarcie umowy - kwestie formalno-prawne
 • Pierwsza płatność w dniu przyjazdu (zaliczka 50%)
 • Druga płatność po zakończeniu prac i uruchomieniu instalacji (dopłata 50%)
 • Złożenie dokumentów do zakładu energetycznego

 

Skontaktuj się

Finansowanie na wiatę fotowoltaiczną
z Alior Bank i Santander Consumer Bank - Łódź

 

Pomagamy w załatwianiu wszelkich formalności niezbędnych do uzyskania programów rządowych, kredytów oraz leasingu całości lub części.

 

Skontaktuj się

Ubezpieczenie wiaty fotowoltaicznej - Łódź

Pomagamy z uzyskaniem ubezpieczenia na wiatę fotowoltaiczną współpracując z Andrzejem Adamczukiem - Bezpieczna przyszłość

 

Zaufali nam:

Edyta

"Firma na 5 gwiazdek. Montaż przebiegł bardzo szybko i sprawnie bez problemów. Pan Rafał bardzo dobrze doradził położenie mojej wiaty na trudnej działce."

Ryszard

"Terminowo i jakościowo."

Irena

"Pan Rafał po konsultacji u nas w domu zaproponował nam bardzo ciekawe rozwiązania oraz ceny. Mieliśmy już fotowoltaikę na dachu, a wiata zamiast garażu okazała się perfekcyjnym wyborem dla mnie i mojego męża. Parkujemy dwa samochody, za prąd w miesiącu mój ostatni rachunek wyniósł 10zł, a zużywamy go na nasz dom bardzo dużo. Panie Rafale bardzo dziękuję!"

Jan

"Świetny pomysł na "garaż". Na początku nie byłem zbytnio przekonany przez to co się dzieje na rynku. Po pół roku używania, mogę powiedzieć, że faktycznie nie ma ukrytych kosztów, a wszystko było zrobione jak należy. "

Emilia i Remik

"Mamy miejsce na dwa samochody, w dodatku płacimy mniej za prąd. Oferta cenowo również przystępna. "

Michał i Karolina

"Super wykonanie"

Skontaktuj się

Czytaj więcej o naszej ofercie

WIATY FOTOWOLTAICZNE - Łódź

Wiaty fotowoltaiczne są najtańszym źródłem energii dla Twojego domu.
Nasze instalacje elektryczne wytwarzają energie przez cały rok.

Zapoznaj się z jej zaletami

POMPY CIEPŁA - Łódź

Pompy ciepła są najlepszym rozwiązaniem na ogrzanie twojego domu w zimę, ale nie tylko! Grzeją również cały rok! Nasze pompy przygotowują ciepłą wodę w tani oraz oszczędny sposób.

Zapoznaj się z jej zaletami