TAAK wiaty fotowoltaiczne i pompy ciepła!

Dynamiczna firma

Jesteśmy dynamiczną firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła – od bezpłatnego audytu, wykonania projektu poprzez wsparcie w uzyskaniu dofinansowań i kredytowania, aż do profesjonalnego montażu. Nasze usługi kierujemy do przedsiębiorstw, gospodarstw domowych i gospodarstw rolnych.

Głowne wartości

Naszym główną wartością jest jakość. Dzięki temu możemy zapewnić specjalistyczne podejście produktowe i doradcze, które Klienci cenią i polecają znajomym. Większość naszych instalacji fotowoltaicznych pochodzi z poleceń. Praca na wysokiej jakości komponentach oraz doświadczenie w pracach instalatorskich pozwala nam oferować gwarancję na naszą prace jak i na poszczególne części instalacji fotowoltaicznej, zapewniając Klientom wieloletni spokój i bezpieczeństwo.

Zaufaj naszemu doświadczeniu – TAAK wiaty fotowoltaiczne i pompy ciepła!

Nasza współpraca z czołowymi instytucjami finansowymi umożliwia uzyskanie leasingu lub kredytu na bardzo korzystnych warunkach cenowych, dzięki temu inwestycja i amortyzacja instalacji nie będą obciążeniem dla budżetu inwestora.

Krok po kroku jak pracujemy

Informacje o transporcie i montażu

  • Konsultacja (ustalenie miejsca, przesłanie przykładowych projektów wiat, kalkulacja wydajności co do zużycia energii prądu, dopasowanie wymiarów do potrzeb klienta)
  • Wycena bez ukrytych kosztów, (montaż wiaty, montaż paneli, montaż falownika, montaż skrzynki zabezpieczającej, wykonanie uziemienia, transport, uruchomienie i zgłoszenie do zakładu energetycznego)
  • Zawarcie umowy - kwestie formalno-prawne
  • Pierwsza płatność w dniu przyjazdu (zaliczka 50%)
  • Druga płatność po zakończeniu prac i uruchomieniu instalacji (dopłata 50%)
  • Złożenie dokumentów do zakładu energetycznego

 

Skontaktuj się

Czytaj więcej o naszej ofercie

WIATY FOTOWOLTAICZNE

Wiaty fotowoltaiczne są najtańszym źródłem energii dla Twojego domu.
Nasze instalacje elektryczne wytwarzają energie przez cały rok.

Zapoznaj się z jej zaletami

POMPY CIEPŁA

Pompy ciepła są najlepszym rozwiązaniem na ogrzanie twojego domu w zimę, ale nie tylko! Grzeją również cały rok! Nasze pompy przygotowują ciepłą wodę w tani oraz oszczędny sposób.

Zapoznaj się z jej zaletami